Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Floriańska

Floriańska, Jasień, małopolskie

  • 1 250 000 zł
  • 339,80 m²
  • 3 678,63 zł/m²

Zdjęcie

Witold Bochenek

Skontaktuj się

Dom, ul. Floriańska

Floriańska, Jasień, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 250 000 zł

339,80 m²

3 678,63 zł/m²

Dom, ul. Floriańska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 250 000 zł 339,80 m² 3 678,63 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
5 900 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

5 900 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (3 678,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 339,80 m², 8 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2005
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 5 900 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, węglowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17383/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ta unikalna nieruchomość w zabudowie bliźniaczej oferuje łącznie aż 339.8 m² powierzchni mieszkalnej, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla rodzin wielopokoleniowych lub dwóch niezależnych gospodarstw domowych pragnących mieszkać obok siebie! Cały dom mieści 8 przestronnych pokoi (po 4 w każdej połówce bliźniaka), a przemyślany układ architektoniczny gwarantuje mieszkańcom pełną autonomię i komfort. (...)

Agent

Witold Bochenek

608 150...

608 150 423

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 150...

608 150 423

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl